Delegacja mieszkańców naszego Domu wzięła w XXVIII Ogólnopolskim Forum Ratownictwa pod hasłem ,,Ochrona ludności w świetle współczesnych zagrożeń.”
Uczestnicy mieli okazję zapoznać się z działalnością służb ratowniczych oraz obejrzeć pokazy i prezentacje poświęcone bezpieczeństwu publicznemu.





