Nasi mieszkańcy wzięli udział w spotkaniu Literackiego Klubu Prozy i Wiersza w Bibliotece Miejskiej- Filia Nr 12 w Inowrocławiu. Seniorzy z dużym zaangażowaniem prezentowali wybrane przez siebie utwory poetyckie, dzieląc się swoją wrażliwością, zainteresowaniami i miłością do literatury.
Spotkanie przebiegało w bardzo miłej i serdecznej atmosferze. Był to czas integracji, wspólnych rozmów oraz wymiany refleksji i emocji towarzyszących czytanej poezji. To przedpołudnie po raz kolejny pokazało, że pasja do literatury nie zna wieku i może być źródłem radości oraz inspiracji.
Dziękujemy organizatorom za ciepłe przyjęcie i możliwość uczestnictwa w tym spotkaniu.





