Przejdź do głównej treści Przejdź do wyszukiwarki
Dom Pomocy Społecznej w Inowrocławiu

Pielgrzymka mieszkańców DPS w Inowrocławiu do Lichenia

Utworzono dnia 18.06.2026

Mieszkańcy Domu Pomocy Społecznej w Inowrocławiu uczestniczyli w Pielgrzymce do Sanktuarium Matki Bożej Licheńskiej w Licheniu Starym. Głównym punktem wyjazdu był udział we Mszy Świętej, podczas której pielgrzymi modlili się w swoich intencjach oraz powierzali opiece Matki Bożej swoich bliskich i mieszkańców naszego Domu.

Podczas pobytu w Sanktuarium uczestnicy mieli również okazję do indywidualnej modlitwy, zwiedzenia Bazyliki oraz zakupu pamiątek i dewocjonaliów. Wspólnie spędzony czas był okazją do duchowego umocnienia, wyciszenia i integracji.

Pielgrzymka do Lichenia pozostawiła w uczestnikach wiele wzruszeń i wspomnień, które na długo pozostaną w ich sercach.

Pielgrzymka mieszkańców DPS w Inowrocławiu do Lichenia

Utworzono dnia 18.06.2026, 08:49

Kalendarium

Pn
Wt
Śr
Cz
Pt
Sb
Nd
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30

Imieniny

Licznik odwiedzin:

W tym tygodniu: 186

W poprzednim tygodniu: 257

W tym miesiącu: 1330

W poprzednim miesiącu: 1241

Wszystkich: 31108