Mieszkańcy Domu Pomocy Społecznej w Inowrocławiu uczestniczyli w II części Trójmeczu Piłki Nożnej, która odbyła się w Domu Pomocy Społecznej w Warzynie. Nasi seniorzy z ogromnym zaangażowaniem kibicowali wszystkim drużynom reprezentującym domy pomocy społecznej z Warzyna, Tarnówka i Ludziska.
Spotkanie przebiegało w duchu zasad fair play, a wszystkim uczestnikom towarzyszyła serdeczna i przyjazna atmosfera. Rozgrywki odbywały się na świeżym powietrzu, co sprzyjało wspólnemu spędzaniu czasu, integracji oraz nawiązaniu nowych znajomości.
Dziękujemy organizatorom za zaproszenie i możliwość uczestniczenia w tym sportowym wydarzeniu.





