Przejdź do głównej treści Przejdź do wyszukiwarki
Dom Pomocy Społecznej w Inowrocławiu

Seniorzy kibicowali podczas II części Trójmeczu Piłki Nożnej

Utworzono dnia 15.06.2026

Mieszkańcy Domu Pomocy Społecznej w Inowrocławiu uczestniczyli w II części Trójmeczu Piłki Nożnej, która odbyła się w Domu Pomocy Społecznej w Warzynie. Nasi seniorzy z ogromnym zaangażowaniem kibicowali wszystkim drużynom reprezentującym domy pomocy społecznej z Warzyna, Tarnówka i Ludziska.

Spotkanie przebiegało w duchu zasad fair play, a wszystkim uczestnikom towarzyszyła serdeczna i przyjazna atmosfera. Rozgrywki odbywały się na świeżym powietrzu, co sprzyjało wspólnemu spędzaniu czasu, integracji oraz nawiązaniu nowych znajomości.

Dziękujemy organizatorom za zaproszenie i możliwość uczestniczenia w tym sportowym wydarzeniu.

Seniorzy kibicowali podczas II części Trójmeczu Piłki Nożnej

Utworzono dnia 15.06.2026, 13:27

Kalendarium

Pn
Wt
Śr
Cz
Pt
Sb
Nd
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30

Imieniny

Licznik odwiedzin:

W tym tygodniu: 186

W poprzednim tygodniu: 257

W tym miesiącu: 1330

W poprzednim miesiącu: 1241

Wszystkich: 31108