Mieszkańcy Domu Pomocy Społecznej w Inowrocławiu chętnie korzystają z pięknej, letniej pogody i uroków Parku Solankowego. Już kilkakrotnie wybrali się na spacery, ciesząc się świeżym powietrzem, zielenią oraz miłą atmosferą tego wyjątkowego miejsca.
Seniorzy odwiedzili również Jarmark Kujawski, gdzie spędzili bardzo przyjemne chwile. Nie zabrakło także słodkich przyjemności – z apetytem delektowali się lodami i goframi.
Wspólnie spędzony czas dostarczył wszystkim wielu radości i był okazją do integracji i aktywnego wypoczynku.





